0 votes
98 views

in Informatike nga (120 points)   | 98 views
Mesa duket ushtrimi eshte i veshtire ose nuk jane dhene shpjegimet e nevojshme per antaret e mepyet.al !

Please log in or register to answer this question.

Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. MartiHightow

  100 pikë

 2. KatharinaKen

  100 pikë

 3. Lena19W1604

  100 pikë

 4. ChandraI8602

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

1 në linjë
0 Antar dhe 1 mysafir
Vizitat sot : 95
Vizitat e djeshme : 70
Të gjitha Vizitat : 1828288