0 votes
63 views
in Informatike nga (150 points)   | 63 views

2 Answers

0 votes

Pershendetje , per te shkarkuar photoshop ndiqni kte link http://www.fullypcgames.net/2013/10/adobe-photoshop-cs6.html

Ose ndiqni postimet tjera ne forum sepse dhe tjere kane pyet per kte gje. Faleminderit

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Faleminderit
0 votes
nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. MartiHightow

  100 pikë

 2. KatharinaKen

  100 pikë

 3. Lena19W1604

  100 pikë

 4. ChandraI8602

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

1 në linjë
0 Antar dhe 1 mysafir
Vizitat sot : 69
Vizitat e djeshme : 70
Të gjitha Vizitat : 1828262